D472K43Y5PL6UJ0R datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    D472K43Y5PL6UJ0R
  • Производитель
    Vishay Intertechnology
  • Описание
    Vishay Intertechnology D472K43Y5PL6UJ0R Capacitance: 4700pF Construction: Radial ID_COMPONENTS: 3372383 Lead Diameter (nom): 0.6mm Lead Spacing (nom): 10mm Mounting Style: Through Hole Operating Temp Range: -55C to 85C Package / Case: Not Required Product Depth (mm): 4mm Product Diameter (mm): 11mm Product Height (mm): Not Requiredmm Product Length (mm): Not Requiredmm Temp Coeff (dielectric): Y5P Tolerance (+ Or -): 10% Type: Ceramic Disc Voltage: 500VDC